Spirulin Plus – równowaga kwasowo-zasadowa w jednej kapsułce?

W dzisiejszych czasach, niezdrowe nawyki żywieniowe niosą za sobą naprawdę poważne konsekwencje zdrowotne. Bardzo często, efektem niewłaściwej diety jest tzw. zakwaszenie organizmu.

Wywoływane jest głównie przez nadmiar w diecie takich produktów jak: wieprzowina, słodycze, słodziki, słodkie napoje gazowane, sery, kakao. Skutkiem zakwaszenia są problemy natury żołądkowo-jelitowej: bóle brzucha, problemy z wypróżnianiem, uczucie kwasowości.

Metod walki z zakwaszeniem jest wiele. Począwszy od tzw. diety zasadowej, poprzez domowe mikstury, a skończywszy na suplementach diet. Dzisiaj pragniemy przedstawić jeden z najpopularniejszych preparatów na odkwaszanie – Spirulin Plus.

Spirulin Plus – co to takiego?
Spirulin Plus to suplement diety, który w swoim składzie zawiera kilka niezwykle skutecznych składników, a mianowicie:

  • Spirulina
  • Chlorella
  • Mniszek Lekarski
  • Lucerna Siewna
  • Pokrzywa Zwyczajna
  • Zielona Herbata
  • Cynk

Taka kompozycja to gwarancja nie tylko bardzo wysokiej skuteczności, ale także pełnego bezpieczeństwa stosowania. Spirulin Plus nie powoduje absolutnie żadnych skutków ubocznych. Może być wykorzystywany przez osoby w każdym wieku.

Spirulin Plus – nie tylko na odkwaszanie?
Poza odkwaszeniem organizmu i utrzymaniem tzw. równowagi kwasowo-zasadowej, Spirulin Plus sprawdza się również w roli suplementu wspomagającego usuwanie nadmiaru wody z organizmu oraz zwiększającego witalność. To swojego rodzaju naturalny detoks, który ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, urodę oraz samopoczucie.

Niewątpliwie, w swojej kategorii jest jednym z liderów. Wygodne kapsułki pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty już po kilku tygodniach stosowania.

Spirulin Plus – opinie
Opinie na temat Spirulin Plus są zwykle bardzo pozytywne. Sporadycznie znaleźć można recenzje negatywne, nie mniej jednak są one wątpliwego źródła.

Spirulin Plus to produkt popularny, ale nie reklamowany. Wysokie zainteresowanie zawdzięcza tzw. poczcie pantoflowej, czyli wzajemnym polecaniu produktu, co jest dostateczną rekomendacją.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego suplementu diety, koniecznie odwiedź tematyczny serwis: odkwaszaczorganizmu.pl.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*