Zabiegi na większy biust

Uroda to element, który jest szczególnie ważny dla kobiet. Panie spędzają wiele czasu przed lustrem. Chcą czuć i być atrakcyjne. Nierzadko, decydują się ingerować w swoje ciało zabiegowo.

W gabinetach medycyny estetycznej, jednym z najczęściej realizowanych zabiegów jest powiększanie biustu. Nie ma w tym nic dziwnego, piersi to nieodłączny element kobiecej urody.

Zabiegi na powiększanie biustu
Oferta medycyny estetycznej jest dosyć szeroka. Biust można powiększyć kilkoma metodami. Każda z nich gwarantuje skuteczność na dosyć wysokim poziomie.

Zdecydowanie najpopularniejszą formą zabiegową jeśli chodzi o powiększanie biustu jest wszczepienie implantów piersiowych. To inwazyjny, ale niezwykle skuteczny zabieg, którego realizacja pozwala na osiągnięcie dowolnego efektu. Wszakże, pacjentka decyduje o kształcie i rozmiarze swojego nowego biustu.

Dużą popularnością cieszy się również modelowanie biustu kwasem hialuronowym. To substancja, którą można określić mianem w pełni bezpiecznej. Nie powoduje, żadnych komplikacji. Jest jednak jedno „ale”. Powiększanie biustu tą metodą nie jest trwałe. Efekty utrzymują się maksymalnie trzy lata. Po tym czasie kwas jest wchłaniany przez organizm, a piersi wracają do pierwotnych rozmiarów.

Inną formą zabiegową, która ma wielu zwolenników jest tzw. lipomodeling, czyli modelowanie piersi przy wykorzystaniu własnej tkanki tłuszczowej. Tego typu zabieg cechuje naprawdę wysoka skuteczność i niesamowicie naturalny efekt. Wręcz trudno się zorientować, że ktokolwiek ingerował w biust.

Wysokie koszty, czyli o tanich alternatywach słów kilka
Zabiegi medycyny estetycznej nie należą do najtańszych. Chcąc powiększyć biust jedną z powyższych metod musimy przygotować się na wydatek rzędu kilkunastu tysięcy złotych.

Alternatywnie możemy wykorzystać mniej inwazyjne rozwiązania, a konkretniej:

  • Suplementy diety
  • Żele do stosowania miejscowego
  • Diety na większy biust
  • Ćwiczenia na powiększanie piersi

A Ty, droga czytelniczko, którą metodę planujesz wykorzystać?

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*