Powiększanie piersi kwasem hialuronowym czy własnym tłuszczem?

Kobiety nie bez powodu określane są jako płeć piękna. W końcu Panie zawsze dążą do tego by być postrzegane jako atrakcyjne. Dla urody są w stanie zrobić naprawdę bardzo dużo.

Panie niezwykle dużą uwagę przywiązują do swojego biustu. Wszakże, piersi to jeden z największych atutów urodowych płci pięknej. Potwierdzają to statystyki medycyny plastycznej – najczęściej realizowanymi zabiegami są te, które dotyczą piersi.

Jak powiększyć piersi?

Duży jędrny biust to marzenie wielu kobiet. Panie są w stanie wiele poświęcić, by móc pochwalić się pięknymi piersiami.

Do najpopularniejszych form powiększania zaliczamy:

  • implanty piersiowe
  • ćwiczenia na większe piersi
  • kremy na biustu
  • suplementy diet powiększające piersi

Ponadto, w gabinetach medycyny estetycznej piersi można powiększyć realizując zabiegi lipomodelingu i Macrolane. Poniżej pokrótce przedstawiamy charakterystykę tych zabiegów.

Lipomodeling

Lipolifting, lipotransfer lub po prostu powiększanie piersi własnym tłuszczem to zabieg, który cieszy się bardzo dużą popularnością. Dzięki niemu można nie tylko efektywnie powiększyć piersi, ale także usunąć tkankę tłuszczową z miejsc w którym jest jej za dużo. Tym samym, podczas lipomodelingu – kształtujemy nie tylko piersi, ale i resztę ciała.

Kwas hialuronowy

Wypełnianie piersi kwasem hialuronowym – tudzież preparatem Macrolane to bardzo dobry sposób na trwałe (około 2 lata) wypełenienie piersi. Zabieg nie jest zbyt inwazyjny.

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie człowieka, dlatego też skutki uboczne praktycznie nie występują.

Obie wyżej opisane metody doskonale sprawdzają się przy rekonstrukcji biustu, wypełnianiu i ujędrnianiu. Są trwałe, a ich koszt oscyluje w granicach 10 000 złotych.

Można powiedzieć, że lipomodeling i macrolane to najlepsze alternatywy dla implantów piersiowych, które są zdecydowanie najpopularniejszą i najskuteczniejszą formą powiększania biustu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*