Najlepsze zabiegi na większe piersi

O tym, by posiadać większy, jędrniejszy biust marzy nie jedna kobieta. Spore grono Pań, urzeczywistnia swoje marzenia i podejmuje trudy powiększania biustu.

Dzisiaj medycyna oferuje wiele różnych rozwiązań, których skuteczność stoi na absolutnie najwyższym poziomie. To bezpieczne sposoby, które potrafią mieć ogromny wpływ na nasz wygląd.

Poprawiamy nie tylko biust!
W gabinetach medycyny estetycznej ruch jest bardzo duży. Choć najczęściej korekcie podlegają piersi, to nie są jedyną częścią ciała w którą ochoczo ingerujemy. Bardzo często, poprawiamy również pośladki, usta oraz brzuch (głównie zabiegi odsysania tłuszczu).

Jak poprawić biust? 3 zabiegi w ofercie medycyny estetycznej!
Poniżej pokrótce przedstawiamy trzy zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają bezpiecznie i skutecznie powiększyć piersi.

Po pierwsze: implanty piersiowe
Bez cienia wątpliwości, najbardziej popularnym zabiegiem na większe piersi jest wszczepienie implantów piersiowych. To niezwykle skuteczne rozwiązanie gwarantuje dożywotnią trwałość. Co więcej, pacjentka realizująca zabieg tego typu może dowolnie określić kształt oraz rozmiar swojego biustu.

Po drugie: kwas hialuronowy
Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka, dzięki czemu jej wstrzyknięcie nie powoduje reakcji niepożądanych. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego są niezwykle powszechne. Pozwalają powiększyć i wymodelować niemal każdą część ciała. Nie inaczej jest w przypadku biustu.

Zabieg niestety nie jest trwały. Efekty zwykle mogą utrzymywać się przez 2-3 lata. Aby podtrzymywać rezultaty należy cyklicznie uzupełniać kwas hialuronowy w gruczołach piersiowych, co rzecz jasna wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Po trzecie: lipomodeling
Lipomodeling to bezsprzecznie metoda, która daje najbardziej naturalne efekty. Dlaczego? Przeszczepiamy tkankę tłuszczową – która jest jednym z głównych budulców naszych piersi.

Zabieg składa się z dwóch części: liposukcji i modelingu (wszczepieniu i formowaniu piersi). Jest dosyć inwazyjny, ale nie powoduje żadnych reakcji niepożądanych.

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*